Меню
  Головна
  Новини
     Всі новини
     Пласт -овий Архів
     Календар
  Хроніка
  Пласт -ова Бібліотека
  Про нас
     Петро Сагайдачний
     Наш курінь
  Фотоальбом
  Від хіхікала
  На який табір поїхати?
  Гостьова
  Пласт -овий Форум
     Нова тема
     Зареєструватись
     Користувачі
     Свої налаштування
 
  Календар новин
 Грудень 2021
пнвтсрчтптсбнд
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       

  Рейтинг
bigmir)net TOP 100
  Танець Пінгвіна 2
Танець Пінгвіна-2
Станичний лещетарський табір «Танець Пінгвіна-2»

Гори... Морозяне повітря, від якого злипаються ніздрі, сильний холодний вітер, що просто засипає тебе снігом, іній на деревах. Довкола краса.

Не розумію тих людей, що сидять зимою вдома і не хочуть вибратись хоча б раз у своєму житті в зимові Карпати. Ну, це їхні проблеми...

Однією із можливостей вирватись із буденного Львова та відчути смак життя був лещетарський табір “Танець Пінгвіна-2”, що відбувався 4 дні з 13.02.06 до 16.02.06 у смт. Славсько. Учасників назбиралось троха, хоча їх було менше, ніж попереднього року. Це було спричинено певними рішеннями СПС, що забороняли брати участь юнакам-юначкам, які вже були на лещетарських таборах. Мала кількість пішла на користь самим учасникам. Всі були поділені на гуртки, кожен з яких був закріплений за інструктором. Половина гуртків складалась із людей, що вперше катались на лещетах (корнюшони, чайники).

Харчування було дворазове і малокалорійне, підкачала місцева кухня, тому всі виходили із цієї скрутної ситуації хто як міг.

Перед табором стояло питання: “ Погар vs Грабовець”. Вибрали Погар через краще технічне забезпечення траси, а також через близькість місцевого травмпункту (на щастя, він нам так і не знадобився).

Далось в знаки погане спорядження, яке учасники взяли на прокат: слабкі розбиті кріплення та лижі з тупими кантами. Не рідко доводилось учасникам бігати за цими дощечками аж у сам ліс. : )

Але тим не менше учасники були здібні. Майже всі в останній день табору вміло присідали на горбиках, робили brakage (бракаж), підстрибували на вершині бугрів, агресивно “злизували” їх, виконували майже всі елементи їзди на паралельних лижах. Всі учасники в останній день мали можливість вільно спускатись без інструктора, що свідчить або про високу кваліфікацію інструкторів, або про талант учасників.

14-те лютого припадало як раз на другий день табору. Було невеличка святкування не лише дня Валентина, але й дня народження підінструктора Тетяни. У цей день всі молоді лещетарі мали змогу проявити весь свій творчий хист, адже вони готували подарунок зі снігу вже дорослій уродинниці.

Варто зазначити, що всі інструктори були забезпечені раціями, що допомагало координувати дії. Загалом табір можна охарактеризувати як “Вдався”. Всі учасники були задоволені, а головне цілі і неушкоджені. На таборі вони отримали базові навики лещетарства, а восьмеро здобули навіть вмілість “Лещетарства альпійського стилю”.

Андрій Корпан

  Проекти порталу
 Розроблено: a-t-bel
 ПЛАСТ НСОУ Львів - 2004-