Меню
  Головна
  Новини
     Всі новини
     Пласт -овий Архів
     Календар
  Хроніка
  Пласт -ова Бібліотека
  Про нас
     Петро Сагайдачний
     Наш курінь
  Фотоальбом
  Від хіхікала
  На який табір поїхати?
  Гостьова
  Пласт -овий Форум
     Нова тема
     Зареєструватись
     Користувачі
     Свої налаштування
 
  Календар новин
 Грудень 2021
пнвтсрчтптсбнд
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       

  Рейтинг
bigmir)net TOP 100
  Лещетарський табір „Т.А.К.”
Лещетарський табір „Т.А.К.”
Станичний лещетарський табір, який організовують 3-ій курінь УСП/УПС „Лісові Чорти”, проходив з 15-ого по 18-те лютого 2005 року.
Збірка була за годину до відправки електрички, але вже за 40хв всі сиділи на місцях і чекали відправлення. Десь о 10:00 учасники дістались смт.Славсько. На місці нас чекала вантажівка, яка нас завезла спочатку до рятувальників (якісь організаційні чи паперові справи), а потім вже й на нашу базу. Вона вразила учасників і провід своїм комфортом і теплом: в кожному номері душ, телевізор, туалет, зручні шафки та широченні ліжка, а найбільше , певно, сподобалась рушникосушка, що сушила всі їхні мокрі речі.
Всіх учасників поселили в окремий корпус по кімнатах за ба побажаннями.
Провід у складі коменданта Л. Олійника, інструкторів: С. Луців, О Поляков, Л. Ясниський, М. Чуквінський, бунчужний – О. Медик та одвічний камерамен – О. Свистун.
Через ряд об’єктивних причин, табір не їздив на схилах г.Грабовець, а катався спочатку на ФМІ, потім на г.Погар. За вмінням „різати сніг” учасників поділили на гуртки. В перший день всі лижники вчились, пригадували, розминались та просто діставали задоволення на пологих схилах ФМІ. Перед виїздом на ФМІ, С. Луців за сніданком, в доступні та зрозумілій всім веселій мові, розказав техніку безпеки на схилі. Перед початком практики, було перевірено спорядження: наявність всіх необхідних елементів гірськолижного спорядження та його справність.
На Погарі учасники „накручували” спуски помаленьку, проте, впевнено. Щоразу були якісь нові вправи: стрибки, ковзання, присідання, а в останні два дні перейшли до цікавішого – „живої” змійки (змійка із самих учасників, що відігравали роль прапорців-жердин або воріт).
Також лещетарі мали можливість пострибати з трампліна (звісно, під пильним наглядом інструктора), покращити або здобути навички в Downhill та навчитись „гоцати” на цілині. Щовечора проводився „розбір польотів” – вдень зняті на схилах кадри показували по телевізору, а Марко Чуквінський коментував всі помилки.
Після четвертого обіду (в п’ятницю) всі зібрались і з усмішками та сумом на серці поїхали додому.
Завжди неприємно усвідомлювати, що закінчився один з найяскравіших моментів твого юнацького життя.
Автор допису: неадмін Корпан Андрій
  Проекти порталу
 Розроблено: a-t-bel
 ПЛАСТ НСОУ Львів - 2004-