Меню
  Головна
  Новини
     Всі новини
     Пласт -овий Архів
     Календар
  Хроніка
  Пласт -ова Бібліотека
  Про нас
     Петро Сагайдачний
     Наш курінь
  Фотоальбом
  Від хіхікала
  На який табір поїхати?
  Гостьова
  Пласт -овий Форум
     Нова тема
     Зареєструватись
     Користувачі
     Свої налаштування
 
  Календар новин
 Грудень 2021
пнвтсрчтптсбнд
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       

  Рейтинг
bigmir)net TOP 100
  Європа не закінчується на Бузі
Європа не закінчується на Бузі
Побачивши цього літа на станиці зголошення на польсько-українсько-німецький табір, що буде відбуватись в Польщі, я зрозумів, що це буде прикольно, тому не вагаючись записався у список бажаючих туди поїхати. І почалося:
Дія 1(виготовлення документів та підготовка до табору).
Перше, що потрібно було зробити для участі в цьому таборі – це виготовити усі потрібні документи. Це виявилось дуже марудною та невдячною роботою, але все ж таки всі справились і полегшено зітхнули. Підготовка, себто перевірка одно строїв, закупка всяких там подаруночків, різних предметів, що допомагати краще розповісти нам про Україну, виготовлення текстів, представлень і звичайна передтаборова підготовка. Коли усе це було зроблено (дещо не до кінця) ми з радістю дочекались дня від’їзду. Рано-вранці ми приїхали на автовокзал, що на вул.Стрийській і звідти, на дещо старому пазику, вирушили на перетин кордону між Україною та Польщею. Там надивившись на різноманітних контрабандистів і познайомившись з польськими митниками ми нарешті прибули на якийсь польський вокзал, а звідти на вже польському автобусі вирушили до місця таборування...
Дія 2(Табір!!!).
Перше враження від цієї місцини хаток, бару, багатьох машин – куди ми потрапили? Поляки, що зустріли нас ще на вокзалі, провели нашу, себто українську делегацію до нашого місця проживання: 3-поверховий будиночок з ліжечками та великим каміном. Скинувши речі ми відправились до їдальні, де поляки знов нас вразили: супчик, картопелька з курочкою, компотік і йогурти, непоганий початокJ Наступний час особливо не зустрівши якоїсь програми ми займались своїми справами. Наступний день почався з відкриття табору. Було дуже цікаво подивитись на поляків, а особливо на німців, для яких слово “впоряд” є незнайомим та диким. Ще була екскурсія по їхній місцевості та похід до костелу. Вразило те, що усі поляки впізнають та поважають харцерів.
Ще була поїздка у місто на якесь свято. Трішки подивившись на людей і показавши себе, ми пізно ввечері повернулись у табір. Вже починали надоїдати канапочки, якими поляки нас годували зранку і ввечері.
Настав день екскурсії. Під час неї ми відвідали концтабір, багато різних красивих місць польської природи та славне місто Замость. Там нам провели цікаву екскурсію і нудний семінар. Далі ми відвідали розважальний клуб харцерів, дуже сподобалось – no comment ... Погулявши та закупившись (Ярко та Сашко скоротили свій бюджет на покупку наметів). Загалом місто всім дуже сподобалось.
Наступні два дні це були день України і День Німеччини. На наш день ми зробили купу цікавих конкурсів, навчань укр. пісень, семінар і дуже красиву ватру. А також аукціон де поляки і німці змогли придбати різноманітні подаруночки від нас за гроші, які вони заробляли протягом козацьких забав. День вдався на всі 100%.
Німецький день також був дуже цікавий, особливо виготовленням футболок, шкіряних виробів, металевих предметів та інших цікавих атракцій, що німці з поляками підготували для нас.
Польський день виправдав себе, як день господарів табору. Поляки все зробили на високому рівні. Їхній шведський стіл на природі, польські народні танці та забави сподобались усім. Щодо забав, то німецькі можуть посперечатись за жорстокістю з будь-якими забавами, що славляться як дуже жорстокі.
Загалом усі три дні залишили про себе дуже яскраве та хороше враження. Під час них також запам’яталась народна кухня, яку мала показати кожна з трьох країн. Все було просто супер.
Досить посереднє і навіть негативне враження склала про себе двохденна мандрівка, яка виглядала досить нудною і безглуздою. Кілька днів з життя у таборі ставали досить нудними, через неорганізованість програми, а точніше її відсутність. Єдине, що рятувало – це цікаві волейбольні та футбольні протистояння.
Наближався день незалежності, на який ми вирішили зробити забаву. Забава була підготовлена і проведена успішно, завдяки DJ YARKO та DJ SAWKO:). А салют, що закінчував її, поставив дуже красиву крапку у цьому святкуванні. Проте воно продовжилось і ввечері, і навіть вночі, до нас приєдналися поляки з своїми бурними ідеями. Нічка вдалась:). Наступний день – день від’їзду. Прощання... Дорога назад... Львів... Далі святкування приїзду... Ось і закінчився ще один дуже захопливий табір.
  Проекти порталу
 Розроблено: a-t-bel
 ПЛАСТ НСОУ Львів - 2004-